TR|EN
MENÜ

Pamukkale Kablo

Yarım asırdan fazla geçmişi, bilgi birikimi ve uzman kadrosu, sahip olduğu ileri teknoloji ile geniş bir ürün yelpazesine sahip, uluslararası kalite düzeyindeki ürünlerini dünya pazarlarına sunan önemli bir enerji kabloları üreticisidir.

Bakır Filmaşin- Kompaund- Kablo

Yıllık 40.000 ton kablo üretme kapasitesi sahip tesisimiz 3 farikadan oluşmaktadır. Bakır fabrikamızda ihtiyacımız olan filmaşin teller , kompaund fabrikamızda tüm yalıtım hammaddeleri ve Kablo tesisimizde de 154 KV a kadar enerji kabloları üretilmektedir.

HFFR – XLPE – PVC - Special Compounds

Kullandığımız tüm yalıtım malzemeleri de yıllarca deneyimden geçirilmiş formüller kullanılarak, son teknoloji ile donatılmış full otomatik üretim hatlarında kendi bünyemizde üretilmektedir. Böylece farklı müşteri taleplerine çok hızlı cevap verebilmekte ve çok üst düzey bir kaliteyi sağlamaktayız.

İleri Teknoloji

Üretiminde ileri teknoloji kullanan firmamız aynı zamanda yetişmiş işgücü, bilgi birikimi ve verimliliği ile de ön plana çıkmaktadır. Gelişmiş laboratuvarı ile üretilen ürünlerin performans kontrolleri yapılarak ; güvenli ve çok kaliteli ürenler nihai kullanım için müşterilerimize sunulmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak; Enerji ve bilginin iletimi ve dağıtımı için kabloların doğru tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve satışında mükemmel bir hizmet ve en gelişmiş teknik çözümler aracılığıyla verimliliklerini artırmak temel hedefimizdir.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetinde ilk sırada olmak, uluslararası kalite standartları çerçevesinde yenilikçi üretim anlayışı ile Türk kablo sektörünün dünyadaki güvenilir ve seçkin elçisi olmak.

İlkelerimiz

It is our goal to improve their efficiency by means of an excellent service and the most advanced technical solutions in design, development, production and sale of cables for the transmission and distribution of energy and information.

Dünden Bugüne

Üretim Tesislerimiz

team_087_01
Bakır Filmaşin

Kablonun en önemli ana hammaddesi olan bakır filmaşin bu tesisimizde üretilmektedir. Bu tesisimizde sırası ile anot döküm, elektroliz ile katot üretimi gerçekleşmektedir. Üretilen katotlar sürekli döküm hattında 8 mm² filmaşin (Cu-ETP Copper Rod) hâline gelmektedir. Ayrıca Upcast üretim teknolojisi ile de oksijen free filmaşin (Cu-OF Copper Rod) üretilebilmektedir.

team_087_01
Kompaund

Üretimde kullandığımız birçok kompaundlar kendi tesisimizde üretilmektedir. İleri teknolojiye sahip üretim hatlarımızda, yıllarca deneyimlerden geçerek geliştirilmiş ürünler üretilmektedir. Ayrıca farklı müşteri taleplerine uygun ürünlerde üretilebilmektedir.

team_087_01
İletken

Üretilen filmaşinler bu tesiste kablonun damarı haline gelmektedir. Bu tesisimizde farklı özelliklerde tel çekme hatları ve büküm hatları mevcuttur. Kabloların kullanım alanlarına uygun iletkenler dizayn edilmektedir. 1000 mm² kesit alanına kadar, rigid, esnek, daire kesit dilimli, sıkıştırmalı, su tutucu özellikli gibi birçok özelliklerde iletkenler üretilmektedir.

team_087_01
Kablo

Kablo fabrikamızda birçok farklı sektörlere çok geniş bir ürün yelpazesini, ileri bir teknoloji ile üreterek sunmaktayız. Ürünlerimiz gelişmiş laboratuvarlarımızda, üretim evrelerinin her aşamasında test edilerek, kaliteli anlayışı en üst düzeyde tutularak müşterilerimize sunulmaktadır. Kaliteli ürünler, verimlilik ve müşteri taleplerine hızlı çözümler üretmek temel felsefemizdir.

Bakır Üretim Tesisi

Anot Döküm

Anot döküm ünitesinde aylık 1200 ton bakır hurda işlenerek , elektroliz ünitesine gönderilir.

Elektroliz ve Katot

Anot Döküm ünitesinden gelen anotlar burada elektroliz havuzlarına yerleştirilir. 2-3 hafta içerisinde katot elde edilir.

Sürekli Filmaşin Döküm

Katot ile beslenir. 1200 Derecede sıvı hale gelen bakır; sürekli döküm ünitesinde bakır baraya dönüşür , katılaşma işlemi gerçekleşmeden haddelenerek 8 mm filmalmaşin elde edilir. Sürekli döküm ünitesinin kapasitesi saatte 16 tondur

Up Cast Oksijen Free

Katot ile beslenir. Çok kaliteli ksijensiz filmaşin üretilir

Kablo Yapı Elamanları

İletken Tipleri

Improving market presence in the face of changing requirements and market conditions. Providing High Quality products with competitive prices and provide high quality service to our customers.Providing High Quality products with competitive prices and provide high quality service to our customers. Providing High Quality products with competitive prices and provide high quality service to our customers.

Yalıtkan Tipleri

Providing High Quality products with competitive prices and provide high quality service to our customers. Providing High Quality products with competitive prices and provide high quality service to our customers.Providing High Quality products with competitive prices and provide high quality service to our customers. Providing High Quality products with competitive prices and provide high quality service to our customers.

Kablo Yapı Elemanları

Through the whole process from the quotation to the delivery of the product, customer satisfaction is our number one priority. Providing High Quality products with competitive prices and provide high quality service to our customers.Providing High Quality products with competitive prices and provide high quality service to our customers. Providing High Quality products with competitive prices and provide high quality service to our customers.

Ürün Belgeleri

Lorem Ipsum Dolor Sit Amet Consectetuer Adipiscing Elit Nam Nibh Nunc Varius Facilisis Eros Sed Erat.

Sistem Sertifikaları

Lorem Ipsum Dolor Sit Amet Consectetuer Adipiscing Elit Nam Nibh Nunc Varius Facilisis Eros Sed Erat.

Regülasyonlar

Lorem Ipsum Dolor Sit Amet Consectetuer Adipiscing Elit Nam Nibh Nunc Varius Facilisis Eros Sed Erat.

Ürün Sertifikaları

Ülkelerin coğrafyaları, elektrik şebeke altyapılarına , hava şartlarına göre kullanılan kabloların özellikleri değişebilmektedir. İhracat yaptığımız ülkelerin Standart kurumları ile har zaman işbirliği içerisindeyiz.

Sistem Sertifikalar

Firmamız ürün kalitesinin yanı sıra ; yönetim anlayışı, çevreye duyarlılığı, insana verdiği önem, verimlilik, kontrol ve bilgi güvenliği gibi bir çok konularda sistem sertifikalarına sahiptir. Kısaca aşağıda bilgilerinize sunulur.

Yeterlilik ve Tip Testler

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Regülasyonlar

Her geçen gün ürünler ve hammaddeleri gelişmektedir. Buradaki temel hedef ürün performansı olduğu kadar insan sağlığı da çok önemlidir. Bu bağlamda çevre ve insan sağlığı için önemli olan aşağıdaki regülasyonlarla...

Kablo Yapı Elemanları

Zırhlı Kablolar, Su tutucu özellikle Kablolar, Isıya Dayanıklı Kablolar, Soğoğa dayanıklı Kablolar, Kemirgenlere Karşı Dayanıklı Kablolar, İnsan Sağlığına Duyarlı Kablolar

Teknik Bilgiler

İletken Yapıları, İletken Dirençleri, Kablo Damar Renkleri, Ambalaj Bilgileri, Kablo Taşıma Esasları, Kablo Stoklama Esasları, Kablo Uygulama Esasları

Sektörlerimiz