TR|EN
MENÜ

Sektörler

team_088_03
İnşaat Sektörü

Ürünlerimiz inşaat sektörünün tamamına büyük bir güvenle sunulmaktadır. Toplu konutlar, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, havaalanı, şehir aydınlatması, otoyol aydınlatması, köprü, tünel gibi birçok sektöre hizmet vermekteyiz.

team_088_03
Kontrol ve Otomasyon

Kontrol ve otomasyon; elektrik, elektronik, mekanik ve bilgisayar tabanlı tüm endüstriyel üretim sistemlerinin amaçlanan ve planlanan biçimde çalışmasını sağlayan bilgi ve teknolojileri üreten ve uygulayan bir sektördür. Geniş ürün yelpazemiz ile bu sektörün de ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitedeyiz.

team_088_03
Enerji Üretim Tesisleri

Hidroelektrik, Yenilenebilir Enerji Santralleri, Nükleer Enerji Santrali, Doğal Gaz Kombine Çevrim Santrali, Jeotermal Enerji Santrali, vb. enerji santrallerinde üretilen enerjinin kayıpsız bir şekilde iletilmesi için standart ve özel tasarım ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

team_088_03
Havacılık Savunma Uzay S.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit nam nibh nunc varius facilisis eros sed erat .Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit nam nibh nunc varius facilisis eros sed erat.

team_088_03
Sanayi Sektörü

Endüstri alanında üretim için gerekli olan enerjinin temini ve dağıtımında kullanılmaktadır. Endüstriyel ortamlar genellikle maksimum güvenliğin yanı sıra petrole ve yağa dayanımlı malzemeler kullanılarak üretilen ve yüksek mekanik direnç gerektiren kablolara ihtiyaç duyar. Müşteri talep ve ihtiyaçlarına göre sıcaklığa dayanıklı, kemirgenlere dayanıklı, vb özelliklere sahip kablo çözümleri sunmaktadır.

team_088_02
Yenilenebilir Enerji

Rüzgâr Enerjisi ve rüzgâr çiftliklerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Rüzgâr türbini üreticileri tarafından belirlenen özel tasarımlar ve standartlara uygun kablolar üretmektedir. Bu kablolar rüzgâr türbininde üretilen enerjinin önce trafolara, daha sonra da trafolardan şebekelere dağıtılmasında kullanılmaktadır. Yenilenebilir enerji alanında kemirgenlere karşı koruma özellikli bir kablo çözümü sunmaktadır. Ayrıca Güneş Enerjisi Santrallerinde solar kablolar kullanılmaktadır.

team_088_02
Savunma Sanayi

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit nam nibh nunc varius facilisis eros sed erat .Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit nam nibh nunc varius facilisis eros sed erat.

team_088_02
Havaalanı Aydınlatma

Havaalanı aydınlatmasında pist aydınlatma kabloları kullanılmaktadır.

team_088_01
Elektrik İletim ve Dağılım

Enerji şebeke ve aydınlatma kablosu olarak, dâhilde, hariçte, toprak altında veya kablo kanallarında kullanılır.

team_088_03
Yangın ve Güvenlik

En değerli varlık tabi ki insanımızdır. Alışveriş merkezleri, iş merkezleri, hastaneler, havaalanları gibi İnsanların yoğun bulunduğu yerlerde yangına dayanıklı ürünlerimiz ile büyük bir güvenlik sunmaktayız.

team_088_03
Petrol ve Gaz

Pamukkale Kablo, Petrol ve Gaz sektörü ihtiyaçlarına yönelik ve teknik şartnamelere, uluslararası kalite standartlarına uygun kablolar tasarlar ve üretir.

team_088_03
Metro Tünel

Yangına dayanıklı, yüksek mekanik dayanıklılık gerektiren bu uygulama alanlarında uzak mesafelere hızlı ve kayıpsız dağıtım sağlayan kabloların kullanımı tercih edilir. Metro ve Tünellerde gerek sinyalizasyon sistemleri gerek kontrol amacı ile kullanılan kablolara ihtiyaç duyulur.